U Galeriji „Meander” u Apatinu proteklog petka je otvorena izložba fotografija Milivoja Vasiljevića, pod nazivom „Još uvek nije tišina”.
Postavka donosi ličnu priču autora o povratku prirodi i umetničkom buđenju kroz svet ptica, koje su poslednjih godina postale jedan od glavnih motiva njegovog rada.
Izložba ima i ekološku poruku, ukazujući na lepotu divljeg sveta i potrebu njegovog očuvanja - piše Radio Dunav.
Svečanom otvaranju je prethodio mini koncert gradskog hora “Jedinstvo”, a pozdravni govor je održao Bela Кanjo, istaknuti apatinski ornitolog, jedan od osnivača Društva za zaštitu i proučavanje ptica Srbije i veliki zaštitnik prirode.
Ljubitelji umetnosti postavku mogu pogledati u Galeriji „Meander” do 8. jula.








