Prijava Registracija

Login to your account

Username *
Password *
Remember Me

Create an account

Fields marked with an asterisk (*) are required.
Name *
Username *
Password *
Verify password *
Email *
Verify email *
Captcha *
Akcija odvoženja kabastog smeća iz sela apatinske opštine Akcija odvoženja kabastog smeća iz sela apatinske opštine
utorak, 20 oktobar 2020 05:23

Akcija odvoženja kabastog smeća iz sela apatinske opštine

Obaveštavaju se stanovnici naseljenih mesta Prigrevica, Sonta, Svilojevo i Kupusina da će akcija odnošenja kabastog otpada biti izvršena od 26 do 30.10.2020 godine, u periodu od 07:00 do 14:00 časova, prema ustaljenom rasporedu iznošenja kućnoga smeća.

PONEDELJAK 26.10. - SVILOJEVO I KUPUSINA
UTORAK 27.10. - PRIGREVICA
SREDA 28.10. - SONTA
ČETVRTAK 29.10. - SONTA
PETAK 30.10. - PRIGREVICA

Primarni cilj akcije je da se građani oslobode kabastog otpada, da očiste zajedničke prostorije, podrume, tavane i slično, dok je sekundarni cilj da se spreči eventualno stvaranje divljih deponija kako u naseljenom mestu, tako i na svim okolnim putevima. Kabasto smeće odložiti uz ivicu kolovoza tako da je otpad uočljiv.

U kabasti otpad spadaju:
1. Nameštaj
2. Električni uređaji (veš mašine, televizori, šporeti, frižideri, usisivači itd.)
3. Dušeci
4. Ćebad
5. Peći (ne uljne i gasne)
6. Tepisi
7. Elementi iz kupatila (ne pločice)

Otpad koji ne spada u kabasti otpad:
1. Poljoprivredni otpad (trava, lišće, granje itd.)
2. Auto delovi
3. Ulja i maziva
4. Akumulatori
5. Gume
6. Građa
7. Građevinski otpad
8. Otpad životinjskog porekla (uginule životinje, iznutrice itd.)
9. Izolacioni materijal itd.

RASPORED ODVOZA KABASTOG OTPADA PO ULICAMA

SVILOJEVO PONEDELJAK 26.10.

1. GLAVNA (R-107)
2. ADI ENDREA
3. KIŠ FERENCA
4. PETEFI ŠANDORA
5. DOŽE ĐERĐA
6. FABRIČKA
7. APATINSKA
8. PRIGREVAČKA
9. ŽELEZNIČKA
10. OSLOBODILAČKA
11. VOJVOĐANSKA
12. SONĆANSKA

KUPUSINA PONEDELJAK 26.10.

1. APATINSKI PUT
2. BELA ZEMLJA
3. OSTRVSKA
4. ORAHOVA
5. ŠANČEVA
6. ARANJ JANOŠA
7. ZVEZDANSKA
8. KOŠUTA LAJOŠA
9. ADI ENDREA
10. ŽELEZNIČKA
11. KALVARIJA
12. PETEFI ŠANDORA
13. JOŽEF ATILE
14. DOŽE ĐERĐA
15. ZELENDRVO
16. BEOGRADSKA
17. ŽARKA ZRENJANINA
18. DUNAVSKA
19. SOMBORSKI PUT
20. KIŠ FERENCA
21. KRATKA

PRIGREVICA UTORAK 27.10.

1. SVILOJEVSKA
2. MIRKA ŠTULIĆA
3. NINE MARAKOVIĆA
4. VASILJA GAĆEŠE
5. KRALJA PETRA PRVOG
6. STOJANA MATIĆA
7. KARAĐORĐEVA

PETAK 30.10.

1. APATINSKI PUT
2. SONĆANSKA
3. ZADRUŽNA
4. RIMSKI ŠANČEVI
5. GREBENARSKA
6. APATINSKA
7. DRAGANA RAKIĆA
8. JEZERSKA
9. MILOŠA ČAVIĆA
10. MILOŠA OBILIĆA
11. STAPARSKA
12. STAPARSKI PUT
13. VINOGRADARSKA
14. ŽELJEZNIČKA
15. NOVA
16. KUDELJARSKA
17. FABRIČKA
18. NIKOLE TESLE
19. MLINSKA
20. SOMBORSKA
21. DUDARSKA

SONTA SREDA 28.10.

1. APATINSKI PUT
2. VINOGRADSKA
3. SOLUNSKA
4. KUMANOVSKA
5. ŠTROSMAJEROVA
6. VOJVOĐANSKA
7. DOBROVOLJAČKA
8. JOVANA JOVANOVIĆA ZMAJA
9. MILOŠA OBILIĆA
10. NARODNE ODBRANE
11. CARA LAZARA
12. GROBLJANSKA
13. JADRANSKA
14. BEOGRADSKA
15. PARTIZANSKA
16. PEJAKOVA
17. MIHAJLA PUPINA

ČETVRTAK 29.10.

18. NJEGOŠEVA
19. MATIJE GUPCA
20. LAZE KOSTIĆA
21. NIKOLE TESLE
22. IVE ANDRIĆA
23. ŽELEZNIČKA
24. MAĐARSKA
25. VAŠARIŠTE
26. PIONIRSKA
27. KAJMAKČALANSKA
28. KARAĐORĐEVA
29. VUKA KARADŽIĆA
30. JUGOSLOVENSKA
31. MARKA OREŠKOVIĆA
32. MARKA KRALJEVIĆA
33. KOSOVSKA
34. KRATKA
35. VOĆNJAK

Šta ćete danas kuvati?

Neodoljivi deserti

Saveti šefova kuhinje