sreda, 25 maj 2022 05:47

Plesači iz plesne škole „Jump Dance““ ostvarili plasman na takmičenje u Beču

Na skoro održanom plesnom takmičenju pod nazivom „Sombor Open 2022“, plesači iz škole „Jump Dance“ iz Sombora osvojili su nekoliko medalja. Naime, sa šest prvih i jednim drugim mestom, članovi ove škole su ostvarili pravo na besplatno učešće na „Sombor Open 2023“ i takođe na besplatno takmičenje u Beču, koje će se održati tokom tekuće godine.

U kategoriji Mini hip hop, prvo mesto i specijalnu nagradu su osvojili: Leon Jakšić, Sofija Devrnja, Danijel Farkaš, Nevena Trifunović, Tijana Berleković, Una Nikolić Popović, Kristina Galetin, Hana Farkaš, Sara Egić, Elena Damjanović, Miona Konjović, Anastasija Risteski i Nina Bokun.

U kategoriji Kids hip hop, prvo mestu su osvojili: Maja Miović, Milana Resanović, Mija Hazenštaub, Miljana Mastilović, Anastasija Jakšić i Anđela Ševo.
U juniorskoj konkurenciji, prvo mesto i specijalnu nagradu osvojili su: Čaba Kiš, Anđela Tripković, Sara Bala, Mia Milošević, Elena Veselinović, Marija Galetin, Milica Trkulja, Lejla Cvetković, Katja Knežević, Leila Odri i Ljubica Kostić.

Na skoro održanom plesnom takmičenju pod nazivom „Sombor Open 2022“, plesači iz škole „Jump Dance“ iz Sombora osvojili su nekoliko medalja. Naime, sa šest prvih i jednim drugim mestom, članovi ove škole su ostvarili pravo na besplatno učešće na „Sombor Open 2023“ i takođe na besplatno takmičenje u Beču, koje će se održati tokom tekuće godine.

U kategoriji Mini hip hop, prvo mesto i specijalnu nagradu su osvojili: Leon Jakšić, Sofija Devrnja, Danijel Farkaš, Nevena Trifunović, Tijana Berleković, Una Nikolić Popović, Kristina Galetin, Hana Farkaš, Sara Egić, Elena Damjanović, Miona Konjović, Anastasija Risteski i Nina Bokun.
U kategoriji Kids hip hop, prvo mestu su osvojili: Maja Miović, Milana Resanović, Mija Hazenštaub, Miljana Mastilović, Anastasija Jakšić i Anđela Ševo.
U juniorskoj konkurenciji, prvo mesto i specijalnu nagradu osvojili su: Čaba Kiš, Anđela Tripković, Sara Bala, Mia Milošević, Elena Veselinović, Marija Galetin, Milica Trkulja, Lejla Cvetković, Katja Knežević, Leila Odri i Ljubica Kostić.

Što se tiče pojedinačne konkurencije, iz „Jump Dance-a“ su se za medalje izborile juniorka Mia Milošević i u kids kategoriji Leila Odri, obe su dobile prve nagrade, a u kategoriji kids street style Milica Trkulja uzela je prvo, a Katja Knežević drugo mesto.

Koreografkinja koja je pripremala decu za nastupe je Željka Vučinić.-a“ su se za medalje izborile juniorka Mia Milošević i u kids kategoriji Leila Odri, obe su dobile prve nagrade, a u kategoriji kids street style Milica Trkulja uzela je prvo, a Katja Knežević drugo mesto.

Koreografkinja koja je pripremala decu za nastupe je Željka Vučinić.

izvor:025info.rs

 

Kutak za roditelje

Šta ćete danas kuvati?

Saveti šefova kuhinje

Neodoljivi deserti