Somborske vesti

Darko Glušac osvojio Trofej Beograda u benču - za somborski Sever još četiri medalje na prestižnom takmičenju

U srpskoj prestonici, članovi Powerlifting kluba Sever iz Sombora osvetlali su još jednom ime svog grada

Na prestižnom turniru Trofej Beograda u takmičenje u benču, Jovan Mastilović u kategoriji do 105 kilograma zabeležio je plasman na treće mesto, sa podignutih 212,5 kg, dok se Jovan Glušac, subjunior, u kategoriji do 74 kg popeo ne stepenik više, koje pripada drugoplasiranom.

Saša Bakić u konkurenciji juniora do 74 kg zauzeo je još jedno treće mesto, a senior Nikola Vuković zaslužio drugu poziciju, u kategoriji do 120 kg.

Najzad, kvintet medalja za somborski Sever začinio je Darko Glušac. On je osvojio titulu i postao šampion Trofeja Beograda u master1 kategoriji, među rivalima do 120 kilograma.