loading...

Kula

Objavljen spisak 40 biračkih mesta na kojima će građani opštine Kula glasati 16. decembra

Građani opštine Kula će 16. decembra imati priliku da glasaju za jednu od osam lista koje učestvuju na izborima za lokalni parlament. Svoju građansku dužnost mogu da ispune na jednom od ukupno 40 biračkih mesta u opštini Kula.

Glasanje će se sprovoditi na 40 lokacija u šest naseljenih mesta opštine, od čega u Kuli ima 15 biračkih mesta, u Crvenki 11, u Sivcu sedam, u Ruskom Krsturu četiri, u Kruščiću dva, dok će Liparčani glasati na jednoj lokaciji.

Na pozivu za glasanje koji građani budu dobili neposredno pred izbore, biće navedeno tačno biračko mesto na kojem su upisani, a u nastavku pročitajte koja područja u opštini Kula obuhvata koje biračko mesto.

Pored toga, građani već sada mogu da provere kom biračkom mestu pripadaju, a te informacije su dostupne na portalu Ministarstva državne uprave i lokalne samouprave – OVDE.

Kula
1. MZ “Gornji grad” – velika sala, Maršala Tita 119

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

25. maja
Dositeja Obradovića
Dr Mladena Stojanovića
Dunavska
Žarka Zrenjanina 1-47 i 70-134
Zmaj Jovina
Kozaračka
Kudeljara
Maršala Tita 167-271 i 312-450
Milana Grozdića
Nikole Tesle
Salaš broj 75-93 i 72-92
Crvenački put
2. MZ “Gornji grad” – mala sala, Maršala Tita 119

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

51. divizije
Branka Radičevića
Vuka Karadžića 1-51 i 2-48
Žarka Zrenjanina 2-68
Maksima Gorkog
Maršala Tita 117-165 i 274-310
Mostarska
Panonska
Sarajevska
Travnička
3. STŠ “Mihajlo Pupin”, Laze Kostića 14

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Vuka Karadžića 53-97 i 50-98
Igmanska
Ise Sekickog
Istarska
Kosovska
Krajiška
Kumrovačka
Liparski put
Petra Kočića
Salaši 59-67 i 42-64
Stevana Sremca 67-97 i 78-106
4. Ekonomsko-trgovinska škola, Maršala Tita 113

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Veljka Vlahovića 2-4/D
Đure Strugara 1-9 i 2-18
Josipa Kramera 1-15 i 2-16
Lenjinova
Maršala Tita 85-115
Save Kovačevića
Svetozara Markovića
Trg oslobođenja
5. OŠ “Isa Bajić”, Lenjinova 28

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Maršala Tita 232-272
6. Fond za zdravstveno osiguranje, Maršala Tita 260

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

29. novembra
Dr Žike Miškovića
Ise Bajića 1-89 i 2-38
Laze Kostića
Slobodana Penezića
Stevana Sremca 5-65 i 2-76
Telečka
7. Lovačko društvo “Fazan”, Đure Strugara 12

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Blok 6A
Blok 6B
Durmitorska
Đure Strugara 11-91 i 20-94
Maršala Tita 23-83
Novosadska
Njegoševa
Radoja Dakića
Svetozara Miletića
Sonje Marinković
8. MZ “Gornji grad”, Maršala Tita 230

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

12. vojvođanske brigade
20. oktobra
4. vojvođanske brigade
6. ličke brigade
Blok 12
Blok 13
Boračko naselje
Bratstva jedinstva 1-89
Josipa Mažara Šoše
Marije Bursać
Marka Miljanova
Marka Peričina Kamenjara
Maršala Tita 182-230
Matije Gupca
Miroslava Antića
Partizanska
Radnička
Stevana Doronjskog
9. Vatrogasna jedinica, Maršala Tita 192

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

1. maja
11. oktobra
13. jula
22. jula
27. jula
4. jula
7. jula
8. marta
Blok 6
Bratstva jedinstva 62-96
Iđoški put
Ise Bajića 91-173 i 40-100,
Kulska
Majora Milana Tepića
Salaš 19-37 i 18-38
Sime Šolaje
10. DTD “Bačka” Vrbas, Maršala Tita 23

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Baje Pivljanina
Blok 14
Blok 15
Boška Buhe
Bratstva jedinstva 2-60
Vinogradska
Vladimira Nazora
Maršala Tita 1-21 i 2-180
Mine Karadžić
Rade Končara
Salaš 4-6
11. MZ “Donji grad”, Petra Drapšina 128

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

16. divizije 141-177 i 140-174
Alekse Šantića
Desanke Maksimović
Đure Jakšića
Ive Lole Ribara 109-141
Jakova Ignjatovića 173-241 i 176-230
JNA 2-46
Novaka Pejčića 169-215 i 158-210
Petefi Šandora 229-287 i 240-296
Petra Drapšina 147-201 i 136-218/A
Salaš broj 103-119 i 106-116
12. PU “Bambi”, Petra Drapšina 128

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

16. divizije 89-139 i 92-138
Veljka Vlahovića 1-69/A i 6-82/A
Ive Andrića
Ive Lole Ribara 67-107
Jakova Ignjatovića 127-171 i 122-174
JNA 1-25
Novaka Pejčića 113-167 i 108/A-156
Petefi Šandora 173-227 i 134-238
Petra Drapšina 107/B-145 i 104-134
13. OŠ “Petefi brigada”, 16. divizije 34

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

16. divizije 35-87/B i 38-90
Ive Lole Ribara 1-65
Jakova Ignjatovića 65-125 i 60-120
Kiš Ferenca
Novaka Pejčića 59-111B i 54-108
Petefi Šandora 87-171A i 100-132A
Petra Drapšina 45-107a i 46-102
Salaš 135-147 i 124-128
14. Mađarski kulturni centar “Nepker” – velika sala, Josipa Kramera 45

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

16. divizije 1-33A i 2-36
Adi Endrea
Jakova Ignjatovića 1-63 i 2-58
Jožefa Atile
Josipa Kramera 31-67 i 18-90
Novaka Pejčića 1-57 i 2-52
Petefi Šandora 13-85 i 30-98
Petra Drapšina 1-43 i 2-44
15. Mađarski kulturni centar “Nepker” – mala sala, Josipa Kramera 45

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

7. vojvođanske brigade
Bartok Bele
Bačka
Vojvođanska
Gal Lasla
Doža Đerđa
Košut Lajoša
Krsturski put
Naselje Nova Kula
Omladinska
Petefi Šandora 1-11 i 2-28
Pionirska
Put industrijska zona
Radnoti Mikloša
Salaš 129-133 i 152-226 i Salaš 383
Crvenka
16. Restoran “Kantina”, Masarikova 7

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Veljka Vlahovića
Kolonija Šećerane
Masarikova
17. ZZ “Novo plus”, Zelengora 66

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Naselje Zelengora
Naselje Romanija
18. SUR “Točak”, Moše Pijade 22

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Borisa Kidriča
Boška Buhe
Đure Salaja
Žarka Zrenjanina 89-183 i 102-198
Železnička 10-48
Miloša Obilića
Mostarska
Nade Dimić
Petra Kočića
19. Železnička stanica Crvenka, železnička 66

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Alekse Šantića
Žarka Zrenjanina 1-87 i 2-100
Željeznička 1-5 i 2-8
Lenjinova 1-15 i 2-4
Matije Gupca
Moše Pijade 1-45 i 2-26
Otona Župančića
Srpska
Štrosmajerova
20. OŠ “Vuk Karadžić” – mala škola (kod mosta), Moše Pijade 28

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Ivana Milutinovića 73-149 i 78-156
Ive Andrića 1-9 i 2-10
Maršala Tita 115-193
Moše Pijade 47-57
Njegoševa 1-5/B i 2-16
21. Dom kulture Crvenka, Trg Duška Trifunovića 10

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Vojvođanska 99-185 i 90-158
Ive Andrića 11-53 i 12-68
Ive Lole Ribara 91-183 i 104-206
Maršala Tita 108-192
Moše Pijade 59-97
Njegoševa 7-41 i 18-42
Save Kovačevića 97-203 i 116-234
Trg Duška Trifunovića 1-10
22. Motel Crvenka, Maršala Tita 194

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Branka Radičevića
Vrzić salaš
Jovana Jovanovića Zmaja
Marije Bursać
Marka Oreškovića
Maršala Tita 195-245 i 194-234
Petefi Šandora
Radnička
Sime Šolaje
Heroja Pinkija
23. OŠ “Vuk Karadžić”, Maršala Tita 104

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Ive Lole Ribara 1-89 i 2-100
Maksima Gorkog 7-25 i 6-30
Maršala Tita 40-106
Moše Pijade 40-70
Petra Drapšina 13-51 i 14-42
Save Kovačevića 1-95 i 2-114
24. Ciglana “Jedinstvo”, Lenjinova 110

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

8. marta
Arsenija Čarnojevića
Vojvođanska 1-97 i 2-88
Desanke Maksimović
Đure Đakovića
Lenjinova 37-151 i 28-118
Maršala Tita 2-38
Moše Pijade 99-121 i 72-94
Naselje “Vinogradi”
Nikole Tesle
Nova
Slobodana Penezića
Stevana Sremca
Hilandarska
25. Srednja stručna škola Crvenka, Maršala Tita 107

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Đure Jakšića
Ivana Milutinovića 1-71 i 2-76
Lenjinova 17-35 i 6-26
Maksima Gorkog 1-5 i 2-4
Maršala Tita 1-113
Moše Pijade 28-38
Petra Drapšina 1-11 i 2-12
26. Dom kulture Nova Crvenka, Maršala Tita 23

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Gavrila Principa
Lenjinova
Maršala Tita
Slavka Rodića
Slobodana Penezića
Sivac
27. OŠ “20. oktobar”, Maršala Tita 271

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

2. dalmatinske brigade 1-7 i 2-26
3. sandžačke brigade 2-4
Velimira Jakića
Vladimira Kneževića Volođe
Drinska 1-3
Živka Džuvera
Zetska
Kozaračka 1-5 i 2-8
Kosovska 1-7 i 2-12
Maršala Tita 243-339
Mostarska
Nikole Tesle
Partizanska 1-5 i 2-6
Radoja Kontića 1-5 i 2-14
Takovska
Uglena
28. MZ Sivac – kancelarija Udruženja penzionera, Maršala Tita 197

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

1. vojvođanske brigade
Braće Hadžića 2-12
Veljka Vlahovića 1-43 i 2-52
Žarka Zrenjanina 1-55 i 2-60
Marka Oreškovića 1-41 i 2-50
Maršala Tita 195-241
Milovana Jelića 1-55 i 2-24
Miloša Obilića
Moravska
Svetozara Miletića 1-61 i 2-52
Sutjeska
Ciganska mala
29. Narodna biblioteka Sivac, Arsenija Čarnojevića 2

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

8. marta
Arsenija Čarnojevića
Barska
Braće Hadžić 1-17 i 14-62
Veljka Vlahovića 45-75 i 54-122
Dalmatinska
Dušana Pejića
Žarka Zrenjanina 57-117 i 62-124
Jadranska
Marka Oreškovića 45-67 i 52-74
Maršala Tita 151-193
Naselje Mali Stapar
Omladinska 1-3 i 2
Ribarska 1-5, Savska
Salaši
Svetozara Miletića 63-127 i 54-118
Sonje Marinković
30. OŠ “20. oktobar”, Maršala Tita 136

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Balkanska
Braće Hadžić 19-31 i 64-98
Vlajka Lančuškog
Vuka Karadžića
Ive Lole Ribara 1-41 i 2-38
JNA 111-129 i 98-120
Maršala Tita 1-149 i 2-118
Narodnog fronta
Nenada Popova
Petra Drapšina
Ribarska 7-13 i 2-20
Svetozara Miletića 129-135 i 120-124
Tomaša Žižića 127-147 i 108-112
31. OŠ “20. oktobar”, Maršala Tita 136

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Beća Đilasa 1-3 i 2-20
Đure Bogdanova
Ive Lole Ribara 43-111 i 40-102
JNA 53-109 i 46-96
Kamenka Rajića
Kurirska
Maršala Tita 120-172
Omladinska 3/A-5 i 4-14
Planinska
Svetozara Markovića
Tomaša Žižića 63-125 i 44-106
32. OŠ “20. oktobar”, Maršala Tita 136

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

2. dalmatinske brigade 9-29 i 28-56
3. krajiške brigade
7. vojvođanske brigade
Beća Đilasa 5-33 i 22-62
Vladimira Rolovića
Zmaj Jovina
Ive Lole Ribara 113-171 i 104-156
JNA 1-51 i 2-44
Kornelija Sentelekija
Maršala Tita 174-200
Milovana Jelića 57-141 i 26-72
Moše Pijade
Petefi brigade
Tomasa Žižića 1-61 i 2-42
Hajduk Veljka
33. OŠ “20. oktobar”, Maršala Tita 271

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

3. sandžačke brigade 1-15 i 6-10
Dolinska
Drinska 5-11 i 2-6
Kozaračka 7-23 i 10-22
Kosovska 9-29 i 14-20
Lovćenska
Maršala Tita 202-294
Njegoševa
Partizanska 7-19 i 8-16
Radoja Kontića 16-28
Rifata Burdževića Trše
Sarajevska
Ruski Krstur
34. Lovačko društvo “Jarebica”, Rusinska 57

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Borisa Kidriča 71-101 i 68-112
Braće Biljna
Vladimira Nazora
Vladimira Hnatjuka
Vojvođanskih brigada
Đure Kišjuhasa
JNA 73-177 i 74-178
Jovgena Semana 1-39 i 2-4
Jovgena Sivča 25-43 i 58-90
Narodnog fronta 31-113 i 16-78
Partizanska 81-91 i 76-94
Petra Riznića
Fruškogorska 51-139 i 76-192
35. Dom boraca, Fruškogorska 57

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Ive Lole Ribara 91-219 i 80-154
Jaše Bakova
Jovgena Semana 41-47 i 6-28
Lenjinova 93-239, 88-150
Maršala Tita 81-225 i 70-214
Petra Kuzmjaka
Radnička 23-31 i 8-24
Rusinska 42-150
36. JKP “Ruskom”, Maršala Tita 59

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Blok 3
Ive Lole Ribara 1-89 i 2-78
Irine Provči 35-103 i 8
Janka Tota Bogmeka
Jovgena Sopke 1-61 i 2-58
Kanalska 1-19 i 20-46
Kratka
Lenjinova 1-91 i 2-86
Maršala Tita 1-79
Radnička 1-21 i 2-6
Ribarska
Rusinska 75-163
Sremskog fronta 1-39 i 4-36
37. OŠ i Gimnazija “Petro Kuzmjak”, Fruškogorska 64

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Borisa Kidriča 1-69 i 2-66
Irine Provči 1-33 i 2-6
JNA 1-71 i 2-72
Jovgena Sivča 1-23 i 2-56
Kanalska 2-18
Maršala Tita 2-68
Narodnog fronta 1-29 i 2-14
Oros Gabra
Partizanska 1-79 i 2-74
Rusinska 1-73 i 2-38
Salaš
Salontaji Jakima
Sremskog fronta 2
Fruškogorska 1-49 i 2-74
Šajkaškog odreda
Kruščić
38. OŠ “Veljko Vlahović”, Maršala Tita 37

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

1. maja
22. oktobra
Bolnička
Doža Đerđa
Ise Sekickog
Kamenka Rajića
Lenjinova 1-117 i 2-118
Maršala Tita 1-95 i 2-90
Milana Grozdića
Novaka Pejčića
Petefi Šandora
Salaši 2-34 i 17-61
39. Dom penzionera, Vladimira Nazora 19

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

7. jula
Vladimira Nazora
Vojvode Mišića,
Gojka Vojnovića
Željeznička stanica
Ive Lole Ribara
Josipa Kramera
Klaonička
Lenjinova 125-225 i 120-214
Maršala Tita 101-199 i 94-194
Preka
salaši 54-58
Lipar
40. OŠ “Nikola Tesla”, Maršala Tita 38

Adrese koje pripadaju ovom biračkom mestu:

Bratstva jedinstva
Veljka Vlahovića
Đure Gajića
Žarka Zrenjanina
Ive Lole Ribara
Kulska
Maršala Tita
Mire Ratković
Panonska
salaši
Svetozara Markovića
Humska

Izvor: nasemesto.rs

Tagovano

Web preporuke

loading...

Još vesti iz kategorije...

Top